EE RU
Дистанционная продажа осуществляется аптекой "Mint" | Спроси аптекаря | пн-пт 9:00-17:00 |. +372 610 3100
Chemisept FG антисептик 250 мл
Chemisept FG антисептик 250 мл

Chemisept FG антисептик 250 мл

Medical goods
Код товара: 18097
Торговая марка: CHEMISEPT
Срок годности: 30.09.2027

JALGADE HÜGIEENI- JA ANTISEPTIKAVAHEND.
CHEMISEPT FG on piparmündilõhnaline vahend jalgade antiseptikaks. Toode on laia fungitsiidse ja bakteritsiidse toimega, hävitab Gram-negatiivseid ja Gram-positiivseid baktereid ning viiruseid.

6,85 €
27,40 €/л
Добавить в список пожеланий

Цены в Интернете могут отличаться от цен в аптеках.

Изображение продукта может отличаться от реального продукта.

Подробнее о возможных способах доставки

Medical goods

JALGADE HÜGIEENI- JA ANTISEPTIKAVAHEND.
CHEMISEPT FG on piparmündilõhnaline vahend jalgade antiseptikaks. Toode on laia fungitsiidse ja bakteritsiidse toimega, hävitab Gram-negatiivseid ja Gram-positiivseid baktereid ning viiruseid.

Väga efektiivne dermatofüütide, pärm- ja hallitusseente suhtes. Tootes on kasutatud puhast ja vähelenduvat etüülalkoholi, mis pihustades ei põhjusta hingamisteede ärritust.

Sobib alkoholi taluvate jalanõude kiireks desinfektsiooniks. Vähendab jalgade higistamist ning sellest tuleneva ebameeldiva lõhna tekkimist. Likvideerib naha ja küünte seenhaiguste jaoks sobiva keskkonna. Nahakaitsekomponentide sisalduse tõttu aitab taastada naha kaitsefunktsioone. Toode on väga nahasõbralik ning meeldivalt lõhnastatud.

Küünte seenhaiguse korral medikamentoosse ravi ajal ning 6 kuud peale seda soovitatakse töödelda õhtuti jalgu ja jalanõusid CHEMISEPT FG-ga, piserdades lahust jalgadele ja jalanõudesse ning lastes kuivada.

AS Chemi-Pharm
T änassilma tee 11, Saku vald 76406, Eesti

Chemisept FG антисептик 250 мл
Chemisept FG антисептик 250 мл
6,85 €
  • Pihustada kuivadele jalgadele ja lasta kuivada. Toimeaeg 30 sekundit.
  • Sobib kasutamiseks jalgade pihustusseadmetes. Pihustusseadmete düüsid on paigutatud nii, et saavutatakse jalaselja- ja laba täielik niisutamine. Seade monteeritakse põrandapinnast kõrgemale, nii et ta ei takista põranda puhastamist.
  • Jalanõude desinfitseerimine. Kontrollida, kas jalanõud on alkoholikindlad, seejärel pihustada jalanõudesse, jälgida, et kõik jalanõude sisepinnad oleksid kaetud, lasta kuivada. Soovitav läbi viia õhtuti. Samuti on soovitav desinfitseerida sokke. Jalanõusid ja sokke võib töödelda ka 0,3% Chemipharm Des New lahusega (täpsem info tootejuhendil).

100g toodet sisaldab: etanool 62g (toimeaine), C12–18 alküüldimetüülbensüülammooniumkloriid 0,125g, C12–14-alküüldimetüül (etüülbensüül) ammooniumkloriid 0,125g (toimeaine), nahakaitse komponendid, lõhnaaine.

Tакже покупают

Похожие товары

Часто покупают вместе

Советы и статьи