EE RU
Дистанционная продажа осуществляется аптекой "Mint" | Спроси аптекаря | пн-пт 9:00-17:00 |. +372 610 3100
SVR сыворотка с витамином B3 30 мл
SVR сыворотка с витамином B3 30 мл

SVR сыворотка с витамином B3 30 мл

Cosmetics
Код товара: 7010124
Торговая марка: SVR
Срок годности: 30.04.2027

SVR Ampoule [B3] Hydra kontsentreeritud niisutav seerum, 30 ml

41,89 €
Добавить в список пожеланий

Цены в Интернете могут отличаться от цен в аптеках.

Изображение продукта может отличаться от реального продукта.

Подробнее о возможных способах доставки

Cosmetics
SVR Ampoule [B3] Hydra kontsentreeritud niisutav seerum, 30 ml

Lõhnavaba kosmeetikatoode dehüdreerunud, ärritunud ja tundliku naha hooldamiseks. Kolme tüüpi hüaluroonhappega, kontsentreeritud seerum niisutab nahka tugevalt, täites ja vähendades dehüdratsioonist tingitud kortse ning koostises olev niatsiinamiid (5 %) rahustab tõhusalt ärritunud, punetavat ja tundlikku nahka. Tundlikule nahale sobiv seerum tugevdab naha barjäärifunktsiooni minimaalse hulga koostisosadega. 90 % koostisosadest on looduslikku päritolu.


TOIME

Tugev niisutus: madala, keskmise ja kõrge molekulmassiga hüaluroonhape toimib erinevates nahakihtides ja aitab taastada niiskustasakaalu. Nahk muutub pringiks, pehmeks ja elastseks ning kuivusest tingitud kortsud vähenevad.

Rahustav toime: koostises olev niatsiinamiid vähendab punetust ja ebamugasvustunnet.

Barjäärifunktsiooni tugevdamine: toimeained parandavad naha kaitsefunktsiooni ja seega peab nahk paremini vastu keskkonnategurite – ultraviolettkiirguse, linnasaaste jne – mõjudele.

Vananemisprotsesside aeglustamine: toimeained kaitsevad oksüdatiivse stressi ja põletikuliste protsesside eest, võimaldades nahal säilitada noorusliku välimuse.

SVR сыворотка с витамином B3 30 мл
SVR сыворотка с витамином B3 30 мл
41,89 €

Kanda puhtale näonahale. Tilgutada peopessa 4-5 tilka ning kanda õrnalt vajutades näole, kaelale ja dekolteepiirkonnale. Võib kasutada koos seerumiga SVR Ampoule [A] Lift ja / või SVR Ampoule [C] Anti-Ox.

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Niacinamide, Isopentyldiol, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, 1,2-Hexanediol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Pentylene Glycol, Sodium Hydroxide.

Оценка клиентов (5):
(5.00/5)
5
0
0
0
0
(5/5)
2024-12-10
Клиент
Nahk on peale kasutama hakkamist väga kirgas ja mõnusalt pehme. Kasutam samal ajal ka SVR C vitamiini hommikuti. Suurepärane kombinatsioon.
(5/5)
2024-11-22
Клиент
Niisutab väga hästi, aitab nahka taastada ja silub miimikakortse.
(5/5)
2023-05-28
Клиент
Показать больше отзывов.

Tакже покупают

Похожие товары

Часто покупают вместе

Советы и статьи