EE RU
Kaugmüüki teostab Mint apteek | Küsi apteekrilt | E-R 9:00-17:00 | +372 610 3100
Vichy Capital Soleil näo- ja ihupiim SPF50+ 300 ml
Vichy Capital Soleil näo- ja ihupiim SPF50+ 300 ml
KOODIGA: TAISKUU
UUDISTOODE
KAASA KINGITUS

Vichy Capital Soleil näo- ja ihupiim SPF50+ 300 ml

Kosmeetika
0
Toote kood: 7000145
Kaubamärk: VICHY
Aegumiskuupäev: 30.09.2027

Päikesekaitsepiim näole ja kehale SPF 50+ Vichy Capital Soleil on mõeldud kasutamiseks enne päevitamist.

-38%
Alates 35€ ostukorvist kasuta koodi TAISKUU ja saa allahindlus. Pakkumine kehtib e-apteegis 12.04-13.04.2025
18,88 €
30,45 € *
62,93 €/l
101,50 €/l
Lisa soovinimekirja

30 päeva madalaim hind: 18,88 €

* www.euroapteek.ee tavapakkumine enne kampaaniat

E-apteegis pakutavad hinnad võivad erineda tavaapteegi hindadest.

Toote pilt võib tegelikust erineda.

Lisateave tarnevõimaluste kohta

Kosmeetika

Päikesekaitsepiim näole ja kehale SPF 50+ Vichy Capital Soleil on mõeldud kasutamiseks enne päevitamist.

Tugev filter tagab tõhusa päikesekaitse ning toode sobib kogu perele, olenemata vanusest ja nahatüübist. Päikesekaitsepiim on dermatoloogiliselt kontrollitud ning seda võib kasutada isegi tundlikul nahal.

Toode annab väga tugeva kaitse ultraviolettkiirguse eest. Täiustatud koostis kaitseb nahka päikesekahjustuste, pigmendilaikude ja enneaegse vananemise eest. Sobib tundlikule nahale. Fotostabiilne. Allergiaohutu. Veekindel.

Päikesekaitsepiim näole ja kehale SPF 50 Vichy Capital Soleil tagab tõhusa kaitse ultraviolettkiirguse eest. Kandke vajalik kogus toodet nahale, et nautida turvalist päevitamist ja loomulikult päevitunud jumet. Toode sisaldab parimat päikesekaitset tüvirakkude tasandil. Lisaks sisaldab see patenditud filtrite süsteemi MEXORYL. See on kombinatsioon täiustatud filtritest, mis võimaldavad saavutada UVA- ja UVB-kiirte optimaalse neeldumisspektri ning pakuvad suurepärast kaitset.

Katsetatud tundlikul nahal nahaarstide järelevalve all.

Vichy Capital Soleil näo- ja ihupiim SPF50+ 300 ml
Vichy Capital Soleil näo- ja ihupiim SPF50+ 300 ml
18,88 €
30,45 € *
-38%
Nahatüüp: Sobib kõigile nahatüüpidele

Tundlik
Sihtgrupp: Täiskasvanutele ja lastele
Põhikoostisosad: Vesi
Diabeetikutele: Ei
Looduslik: Ei
Ökoloogiline: Ei
Allergikutele: Jah
Toote tüüp: Ihupiim
Mida teeb: Kaitseb
Kasutamine: Näole

Keha jaoks
Mahutavus/kaal: 301 kuni 400
Vanus: Alates 2. eluaastast
SPF: 50+
Värv/varjund: Valge

Päikesekaitsepiim näole ja kehale SPF 50 Vichy Capital Soleil on soovitatav nahale kanda vahetult enne päikese kätte minemist. Ärge unustage toodet põhjalikult hajutada. Siis on kaitse ultraviolettkiirguse eest maksimaalne. Kaitse püsimiseks tuleb toimingut iga paari tunni järel korrata, eriti pärast vees käimist või naha kuivatamist rätikuga.

AQUA / WATER / EAU • ISOPROPYL PALMITATE • ALCOHOL DENAT. • ETHYLHEXYL SALICYLATE • ETHYLHEXYL TRIAZONE • BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE • BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE • GLYCERIN • PROPANEDIOL • DICAPRYLYL ETHER • OXIDIZED STARCH ACETATE • COPERNICIA CERIFERA CERA / CARNAUBA WAX / CIRE DE CARNAUBA • C12-22 ALKYL ACRYLATE/HYDROXYETHYLACRYLATE COPOLYMER • ACRYLATES COPOLYMER • ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER • CAPRYLYL GLYCOL • DROMETRIZOLE TRISILOXANE • HYDROXYACETOPHENONE • TOCOPHEROL • TRIETHANOLAMINE • TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE • XANTHAN GUM • PARFUM / FRAGRANCE (F.I.L. N289065/1).

Klientide hinnang (0):

Veel on ostetud

Sarnased tooted

Tavaliselt ostetakse koos

Terviseuudised ja näpunäited